Te porady zmienią Twoje życie seksualne na zawsze.

20 sty 2022

Jeśli pragniesz wyjątkowo udanego i satysfakcjonującego seksu, naucz się o nim rozmawiać ze swoim partnerem/ką. Często błędnie zakładamy, że druga połówka powinna wiedzieć jak nam sprawić przyjemność. Nie ma nic bardziej mylnego. Nie możemy oczekiwać, że ktoś będzie znał lepiej nasze ciało i myśli, niż my sami. Dlatego poznaj swoje ciało i naucz się otwarcie rozmawiać o seksie. O tym co Ci sprawia przyjemność i spełnienie.

Czy jesteś gotowy_a do przyjemnej rozmowy o seksie?Przeczytaj nasze poniższe porady i spróbuj wprowadzić je do swojego życia.


1. Rozmawiaj o seksie już na wczesnym etapie związku.


Choć może wydawać się to bardzo dziwne, ważnym jest by rozmawiać o seksie już na wczesnym etapie relacji. Im dłużej z tym zwlekasz, tym temat Twoich potrzeb schodzi na dalsze tory. Wpadasz w wir codzienności i coraz ciężej jest Ci znaleźć czas na rozmowę o swoich pragnieniach. 


Warto byś zaczął od tematów przy których będziesz czuł_a się swobodnie. Możesz np, 

powiedzieć:

 • jak bardzo uwielbiasz głęboki pocałunek i jakie emocje on w Tobie odpala,
 • jaki rodzaj dotyku lubisz i co z nim się wiąże,
 • jaki rodzaj czułych słówek nakręca Cię na chęć zbliżenia z partnerem_ką.

Te drobne sugestie, dają wyraźny zapalnik do chęci poznawania swoich ciał nawzajem. Jednocześnie budują relację opartą na bliskości i otwartości, dzięki czemu z czasem będzie Ci coraz łatwiej rozmawiać o swoich potrzebach i pragnieniach. 


Czy to znaczy, że jeśli jesteś w długoletniej relacji i nie rozmawiałeś/aś o seksie to nie musisz tego robić?

Oczywiście, że nie. Lepiej późno niż wcale :) To nasze antidotum spełnienia <3

Jeśli nie wiesz jak zacząć, zainicjuj np., wspólną zabawę. Wyobraźcie sobie, że spotykacie się po raz pierwszy i powiedzcie sobie: co Was w sobie pociągało. To rozpali wasze zmysły i zachęci do dalszego poznawania. 

Idealnym momentem, który sam w sobie rozpali chęć rozmowy o seksie, jest zakup olejku intymnego loye przyjemniej. Zaskocz partnera i zakup olejek loye, a gdy paczka dotrze do Ciebie, otrzymasz wiele wskazówek i inspiracji dzięki, którym łatwiej Ci będzie zacząć rozmowę o swoich pragnieniach.


2. Poznaj bliżej siebie.

Zacznij od zadania sobie kilku podstawowych pytań:

 • co sprawia, że czujesz się seksownie?
 • jak bardzo lubisz fizyczną bliskość?
 • co bardziej kręci Cię w łóżku: słowa czy czyny?

Gdy odpowiesz sobie na powyższe pytania, popatrz jak wiele możesz powiedzieć partnerowi o sobie. Teraz możecie poznać się jeszcze bliżej, poprzez wspólną zabawę.

Stwórz listę z trzema kategoriami wyboru:

 • Tak - czyli, chcę spróbować,
 • Nie - czyli, nie chcę spróbować,
 • Nie wiem - czyli, nie jestem pewien_a, czy mi się to spodoba, ale jestem otwarty_a na dalszą dyskusję.

Stwórzcie osobną listę rzeczy, które chcielibyście spróbować (np, seks oralny, seks analny, przebrania itd.), a następnie zapiszcie: tak, nie lub nie wiem przy każdej pozycji. Potem możecie porównać swoje listy, a dzięki temu wiele nauczycie się o sobie. Być może, niektóre pragnienia się pokryją, o czym nie miałeś_aś pojęcia, a inne zachęcą do gorącej dyskusji.

 

3. Idealny czas na rozmowę.

Idealny czas - to taki kiedy Ty i Twój partner jesteście zrelaksowani. Wiecie, że macie dużo czasu dla siebie, bez pośpiechu i stresu. Nie jesteście już w szypialnianym łóżku.


Zły czas - kiedy Ty lub Twój partner jest zestresowany. Podczas miłosnych igraszek w łóżku.


Jest jednak pewien wyjątek, który idealnie sprawdzi się w trakcie seksualnych uniesień. Podcza zabawy bardzo fajnie jest wskazać partnerowi, że to co robi w tym momencie, podoba Ci się. Takie rzeczy kodują się mocniej w naszej pamięci. Warto też, podczas zbliżenia pogadać o swoich fantazjach, bo często poziom podniecenia jest tak wysoki, że od razu chętnie dążymy do ich spełnienia. 

 

4. Weź na siebie odpowiedzialność za swoją przyjemność.

Kluczem do udanego życia seksualnego jest określenie swoich potrzeb seksualnych, a nie skupianie się wyłącznie na zadowoleniu partnera. Takie myślenie, wywołuje u Ciebie niepokój i strach przed osiągnięciem tego celu. 

Dlatego:

 • nie krytykuj nie trzeba krytykować swojego partnera, że nie doprowadził Cię do szczytowania. Weź na siebie odpowiedzialność za swoją przyjemność. Warto pamiętać, że przyjemny seks, nie zawsze wiąże się z osiągnięciem orgazmu,
 • nie pozwól, aby lęk przed zadowoleniem partnera, popsuł Waszą zabawę. Bądź w pełni obecny_aw teraźniejszości i ciesz się każdą chwilą, 
 • jeśli poinformujesz partnera o swoich upodobaniach, dasz mu klucz do umiejętności wprowadzania Cię w błogie stany, 

Pamiętaj, że rozkosz zaczyna się w głowie, a Ty jesteś źródłem miłości <3

 

5. Zawsze pamiętaj o uczuciach swojego partnera. 

Zmień swoje podejście tak, by brać pod uwagę uczucia swojego partnera. Nie osądzaj i nie zrzucaj winy. Staraj się mówić:

- “czuję” - zamiast “Ty sprawiasz, że czuję się…”

- “lubię, gdy…” - zamiast “ Nie rób….”

- “zauważyłem_am, że Ci się podoba”

- “czuję,że…” lub “ czułem_am się naprawdę świetnie”

- “zróbmy to jeszcze raz?”


Jeśli tylko okoliczności na to pozwalają, staraj się porozmawiać z partnerem zaraz po seksie. Powiedz co Ci się podobało, co dawało największą przyjemność. Każda rozmowa to bezcenna nauka dla Was, by każde kolejne zbliżenie owocowało w chwile wypełnione jeszcze większą rozkoszą. 

 

6. Naucz się słuchać partnera.

Rozmowy o seksie i bliskości są bardzo ważnym tematem, dlatego należy wyciszyć swój umysł i starać się nie błądzić myślami. Chwile nieuważności mogą spowodować, że umknie Ci coś bardzo ważnego,co partner miał do przekazania i w konsekwencji może dojść do nieporozumień w relacji oraz problemów w dalszej komunikacji. 

Jak więc wyjść ze swojej głowy i być uważnym na słowa partnera?

 • pokaż, że jesteś uważny_a. Zadawaj pytania i dopytuj o szczegóły,
 • pozbądź się reakcji emocjonalnych. Będąc ciekawy, dajesz partnerowi przestrzeń na swobodne przedstawienie swoich fantazji,
 • pozwól partnerowi mieć swój punkt widzenia. Może się on różnić od Twojego. 

   7. Zaplanuj czas na intymność

   Spontaniczny seks i bliskość, potrafi nam dostarczyć niesamowity poziom satysfakcji. Jednak doskonale wiesz, że aktualny pęd życia, narzuca nam ogromny stres. Jesteśmy zmęczeni i zapominamy o chęci inicjacji zbliżenia. 

   Dlatego warto zaplanować czas, sam na sam z partnerem. Nie zawsze musi on prowadzić do seksu. Może to być wieczorny seans filmowy, wypad na randkę. Ważne by to był  czas spędzony w intymności. 

   Bliskość jest niesamowitą siłą relacji, dzięki której budujesz związek oparty na zaufaniu. Możesz czuć się swobodnie przy partnerze, dzięki czemu łatwiej jest poznawać nowe oblicze miłosnych uniesień. 

   Jeśli pragniesz wzmocnić bliskość seksualnych uniesień, zajrzyj na loye.pl i poznaj moc afrodyzjaków zawartych w naszym olejku, który jednocześnie: nawilży okolice intymne i rozpali zmysły, aby orgazm i przyjemność z niego płynąca osiągnęła niespotykane dotąd szczyty. 


   Sensualny Olejek Intymny
   Sensualny Olejek Intymny
   Sensualny Olejek Intymny
   Sensualny Olejek Intymny
   Sensualny Olejek Intymny

   Sensualny Olejek Intymny

   Sensualny Olejek Intymny

   225 zł
   /

   Loye Sensualny Olejek Intymny™ - niezrównany w swojej formie, stworzony dla tych, którzy w seksie szukają więcej niż zwykłej przyjemności. Potężna, ultra jedwabista formuła z CBD i pobudzającymi zapachami, stworzona, aby rozbudzać zmysły i intensyfikować doznania seksualne.

   Wybierz między dwoma hipnotyzującymi zapachami – Secret Coconut, który przeniesie Cię na tropikalną wyspę pełną namiętności, lub Wild Vanilla, który obudzi wszystkie Twoje zmysły, niczym eksplozja gorących pocałunków na skórze.

   Przekraczaj granice, podążaj za pragnieniami!

   50 ml 1.7 FL. OZ.

    

   Wybierz swój zapach
   Opakowanie